Bursa Kurtarıcı Numaraları

ÇekiciBursa’da Acil Kurtarıcıya mı ihtiyacınız mı var ?

Yolda Kalma, Veya Kaza anında Arayabileceğiniz güvenilir en büyük Bursada Çekici ve Kurtarıcı firmasıyız. Tüm Gün boyunca hizmet sağlayan ve Bursanın her yerinde Mobil Araç Çekme ve Son sistem teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere 24 Saat boyunca hizmet sağlamaktayız. Geniş Araç Filomuz sayesinde Tüm tip marka ve model farketmeksizin araçlarınızı Çekiyoruz veya Kurtarıyoruz.

 

En Yakın Kurtarıcı Firması : Konum Atın Gelelim

Bursanın neresinde olursanız olun firmamız size 15 dakika gibi bir sürede ulaşmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız araç çekimi ve kurtarımı hakkında geniş bilgiye sahip olmanın avantajları ile tüm sorunlarınızı en kolay ve hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerini avucunun içi gibi bilen firma çalışanlarımıza ulaşmak için aşağıdaki numaraları arayarak tek yapmanız gereken şey yerinizi bildirmek veya konum atarak ustalarımızın sizlere ulaşmasını sağlamak olacaktır.

 

Geniş Araç Filomuz ile Hizmette Sınır Tanımıyoruz : 

Araçlarınızın çekilmesi veya kurtarılması için özel olarak dizayn edilen Çekici araçlarımız her türlü kaza veya kurtarma esnasında tüm ekipmanları ile birlikte araçlarınıza zarar vermeden kurtarıyor. İş güvenliği ve insan sağlığını kendisine rehber edinen firmamızda tüm araç çekimlerinde en hassas ve hasarsız çekilme işlemi uygulanmaktadır. Ağır iş makineleri için ayrı Kurtarma aracı, Otomobil – ve Midibüs için hafif kasa olarak bahsettiğimiz araçlarımızla tüm araçlarınızın taşınma işlemi yapılmaktadır.

Bize Ulaşın :

Dilerseniz yukarıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz diler iseniz Firmamızı ziyaret ederek tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz aşağıdaki adres bilgilerimizden firmamıza 7 Gün 24 Saat boyunca ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın