Günün her saati sizlerin yanındayız. saat gözetmeksizin 7/24 Hizmet anlayışımız ile Tüm Bursada Hizmet vermekteyiz.Kuruluş amacımız; insanlara yolda kaldıkları anda hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunabilmektir. Bu amaçla yıllardır gece gündüz demeden büyük fedakarlıklarla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz bu başarılı performanslar sonucunda, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen Çekici firması olma konumumuzu koruyacağımıza inanıyoruz. Başarılı projelerin ancak bir ekip ruhu ile birlikte çalışmaktan doğacağını çok iyi biliyoruz.

Otomobil Çekici Tüm Otomobillere çekici hizmeti. 120 TL
İletişim
Minibus Tüm Minibüslere çekici hizmeti. Yaklaşık Fiyat 120 TL
İletişim
Otomobil Kurtarma Tüm Otomobillere Kurtarma hizmeti. 150 TL
İletişim
Motorsiklet Çekici Tüm Motorsiklet çekici hizmeti. Yaklaşık Fiyat 150 TL
İletişim
Sıfır Araç Taşıma Tüm Sıfır Araç çekici hizmeti. Yaklaşık Fiyat 150 TL
İletişim
Yazlıklardan kışlıklara, kışlıklardan yazlıklara tekne taşıma işi Yaklaşık Fiyat 150 TL
İletişim
Ağır vasıta taşımacılığı için nerede olursanız olun Türkiye'nin her yerinde bir telefon uzağınızdayız. Fiyat 150 TL
İletişim
Çoklu araç taşımacılığı için nerede olursanız olun Türkiye'nin her yerinde bir telefon uzağınızdayız. Fiyat 150 TL
İletişim
Tatil keyfinize ket vurabilecek ufak arızalar ya da büyük çapta sorunlar sizi ürkütmesin. Arayın Gelelim
İletişim

Bursada 7/24 Oto Çekici ve Oto Kurtarma Hizmeti Fiyat Listesi

 
 

7/24 Bursada Çekici Hizmeti ;

Bursa'nın tüm ilçelerini avucunun içi gibi bilen mobil araç kurtarma ile bursanın her bölgesinde hizmet veren ustalarımız, Sizlere 7/24 Çekici hizmeti sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bulunduğunuz tam konumu tarifi etmek olacaktır. Araçlarınıza hasar vermeden hizmet sağlayan ustalarımız sayesinde 7 gün 24 Saat boyunca bizlere Bursada ve tüm ilçelerinde ulaşabilirsiniz.

Ağır Vasıta Araç Taşıma ;

Ağır vasıta araçlar, iş makinaları firmamız tarafından, itina ile taşınmaktadır. Ağır vasıta taşıma tamamen ustalık ve profesyonellik isteyen bir durumdur. Lütfen sizde acemi ustalara makinalarınızı teslim etmeyiniz, Bursa'da ve tüm ilçelerinde veya dilerseniz şehir dışına bile nakliye yapabilen firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda Online Teklif alma formumuzu doldurarak daha net fiyat alabilirsiniz.

Tekne Taşıma Hizmeti;

Adem Taşıma olarak siz değerli müşterilerimize tekne taşıma hizmeti vermekteyiz. Amacımız sizin bize olan güvenini boşa çıkarmadan size en iyi tekne taşıma hizmetini verebilmek olup bu konudaki titizliğimizi sizlere aktarabilmektir. Biz sizin teknelerinizi taşırken şu şekilde hareket etmekteyiz;

70 Ton’a kadar ağırlık kaldırma kapasiteli vinçlerimiz ve geniş hacimli taşıma kamyonlarımız ile teknelerinizi taşımaktayız. Taşıma işlemi süresince oluşabilecek aksi durumlar için tekneleriniz özel taşıma sigortasınca sigortalanır. Uzman ekibimiz ile birçok bölgeye profesyonel tekne taşıma hizmeti vermekteyiz.

  1. Motoryat Taşıma ; Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimize Motoryat Taşıma hizmeti vermekte olup size en kısa süre içerisinde motoryatlarınızı taşımayı hedefliyoruz. Amacımız sizin bizden daha kaliteli bir hizmet alıp size en kısa süre içerisinde ulaştırmaktır. Motoryatlarınızın taşınma işlemlerinin nasıl ilerlediği hakkında aşağıda yer alan yazımızdan bilgi alabilirsiniz.
  2. Yelkenli Tekne Taşıma ;

    Adem Taşımacılık Taşımada siz değerli müşterilerimize Yelkenli Taşıma hizmeti vermekteyiz. Amacımız sizin daha iyi ve daha güvenli bir şekilde Yelkenli Taşıma Hizmeti yapabilmektir. Biz yelkenli Taşıma yaparken sizin bizden daha iyi bir şekilde hizmet alabilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Aşağıda Salmalı Teknelerinizin nasıl kargolandığı hakkında bilgi alabilir ve bize güvenebilirsiniz.

    Yelkenli ve salmalı tekneleriniz istediğini mesafe boyunca özenle taşınır. Taşıma işlemi için özel tasarım lowbed dorseleri kullanılır. Yelkenli ve salmalı tekne taşımalarında, tekneleriniz firmamız tarafından sigortalanır. Taşıma işlemi sırasında hasar gören tekneleriniz hasarı sigorta firması tarafından ücretsiz giderilir.