Gemlik Oto Çekici

Gemlik Oto Çekici

ÇekiciAdem Oto Çekici – Bursa / Gemlik

Gemlik bölgesinde Bir Çekiciyemi ihtiyacınız var ? Biz buradayız Arayın gelelim. Firmamız Gemlik İlçesinde hizmet sunup tüm Gemliği avucunun içi gibi bilmesinin avantajını sağlayarak sizlere daha kaliteli hizmet sağlamaktadır. Ayrıca yine firmamız Bursanın tüm ilçelerinde Mobil araç çekicileri ile sizlere ulaşım süresi tüm Bursa’da ve Gemlik’te 20 dakikadır. Uygun Hizmet, Kaliteli İşçilik, Hızlı Hizmet, Güler yüzlü personeli ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Araçlarınızın çekilmesi konusunda tamamen Profesyonel şekilde işlem sunan firma çalışanlarımız Araçlarınızı taşırken tamamen titizlikle davranmaktadır. 7 Gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız 0 (553) 185 2124 Bizlere bu numaradan sürekli ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Bursa Genelinde 2014 yılından itibaren yaklaşık 400 bin aracın başarıyla çekimini ve kurtarımını gerçekleştirdik,  Uzman ekibimiz ile birlikte işimizi en profesyonel ve garantili yöntemlerle yapıyoruz. Hemde en Uygun fiyatlarla. Ayrıca firmamızın kaza anında yada kurtarma anında bir çok ücretsiz hizmeti vardır. Firmamız bunları yerine getirmekten kendisini sorumlu tutmuştur.

Kaza Sonrası İlk Yardım : Üzücü kazalarınızın sonrasında ilk müdahele olarak firmamız, öncelikle sağlığınız açısından sizleri koruma altına almaktadır. Kaza boyutunun ve aciliyetinin önemine göre sağlık ekiplerini veya sağlık kuruluşuna kendi firma araçlarımızla yönlendirmekteyiz.

Ekstra Ücret Talep Etmiyoruz : Firmamız araçlarınızın başında sizlere fiyat belirliyor en rekabetçi fiyatların bizde olduğunuzu önemle bilmenizi rica ederiz. Çekim veya kurtarım sonrasında herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Kaporta Aksamı İncelenmesi : Araçlarınızın kaza anında kaportalarının gözle incelenmesi mini onarım dediğimiz aparatlarımızla araçlarınızdaki mini onarımlarıda firmamız ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

Yakıt İkmali : Çekici veya kurtacı hizmeti alan müşterilerimiz 20 KM uzaklıktaki araçları için yakıt ikmalinde firmamız sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Bursanın her neresinde olursanız olun firmamız sizin talep ettiğiniz yakıt cinsini sizlere 30 dakika gibi bir sürede sizlere ulaştıracaktır. ( Yakıt Ücreti Müşterilerimize Aittir. Bu Konuda sorumluluk kabul etmiyoruz )

Sigorta Şirketleri İle Anlaşmanız var mı ?

Firmamız Tüm Türkiye genelinde tüm Sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bilhassa Bursa’da hiç yok denecek gibi sigorta şirketleri ile anlaşmalarımız mevcuttur. Sigorta kapsamında aracınızın hangi ile veya ilçeye taşınacağın bir önemi yok firmamız tüm türkiye genelinde bile Sigorta şirketleri ile anlaşması gereği araçlarınızın güvenilir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 • Aracım Bursa dışında yolda kaldı Sigorta anlaşmanız var mı ?

Firmamız Bursa haricinde bile nerede yolda kalırsanız kalın, Sizlere ulaşarak bulunduğunuz yeri tespit ederek, sizlere en yakındaki çekici gezici mobil aracımızı yönlendirerek, istediğiniz bölgeye aracınızı güvenilir şekilde taşımaktadır.

 • Sigorta poliçemin dışına çıkarsam ne olur ?

Eğer bir sigorta sahibi iseniz, Limitiniz aştığınızda Aracınızı taşıtmak istediğiniz bölgeye göre Kilometre bazlı olarak fiyat çıkartacaktır firmamız. Yine aynı şekilde Lastik yol yardım hizmetindede bu anlaşma geçerlidir. Daha detaylı bilgi almak için dilerseniz sigorta şirketinizlede görüşebilir veya yanınızda bulunan firma çalışanlarımızdanda bilgi alabilirsiniz.

 • Ödeme Seçeneklerinde Kolaylık

Yol yardım hizmetlerinde ve Çekici hizmetlerinde Firmamız Müşterilerimize elinden gelen kolaylığı sağlamaktadır. Dilerseniz Peşin ödeyebilirsiniz bulunduğunuz yerde dilerseniz POS Cihazlarımızlada ödeme yapabilirsiniz. Tüm Bankalara Taksit İmkanımız bulunmaktadır.

Firma Hizmetleri:

 

 • Gemlik Oto Kurtarma Hizmeti
 •  Hasarlı Araç Çekme Hizmeti
 • Kazalı Araç Kurtarma Hizmeti
 • Otobüs Çekme Hizmeti
 • Kamyonet Kurtarma Hizmeti
 • Traktör – Römork Çekme Hizmeti
 • Bölgesinde Nöbetçi Çekici

Gemlik Çekici Hizmeti 7/24  – 0 (553) 185 2124

+905531852124

Çalışma Saatleri
 • Pazartesi: 00:00 – 24:00
 • Salı: 00:00 – 24:00
 • Çarşamba: 00:00 – 24:00
 • Perşembe: 00:00 – 24:00
 • Cuma: 00:00 – 24:00
 • Cumartesi: 00:00 – 24:00
 • Pazar: 00:00 – 24:00
 • *** Nöbetçi Servis Hizmeti Bulunmaktadır.
Servis Hizmetleri
 • Klima Onarımı
 • Far Tamir Onarımı
 • Mini Motor Onarımı
 • Fren Balata Tamiri Değişimi
 • Lastik Montajı – Lastik Değişimi
 • Yakıt İkmali
 • Yağ Takviyesi

Klima Onarımı

Uzun yolda seyahatlerde Klimalar oldukça önem taşımaktadır. Firmamız bu hizmetide sağlamaktadır. Tüm marka ve model araçlarınızın Klima onarımı bakımı Uygun fiyat politikası göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bursanın tüm ilçelerinde bu hizmetimiz vardır.  Yandaki  GSM numarasını arayarak 0 (553) 185 2124 Operatörlerimize nerede buldunduğunuzu tarif ederek ustalarımızın sizlere ulaşmasını bekleyiniz.

 • Polen Filtresi değişimi : ( Aracınızda bulunan, kirli havanın dışarı sirikülasyon edilmesini sağlayan filtredir. Firmamızda tüm marka ve model filtreler bulunmaktadır.
 • Klima Gazı dolumu : Yine aynı şekilde tüm marka ve model klima gazları firmamızda mevcut olup, yeniden klima gazı doldurulma hizmetimiz vardır.
 • Klima Temizliği : Son teknolojik aletlerimi sayesinde isterseniz yerinde isterseniz firmamıza uğrayarak zamanla kirlenen klimalarınızı uygun fiyatlara temizlettirebilirsiniz.

Far Tamiri – Sinyal Bakımı

Uzun yolcuklarda olmazsa olmaz olan Araç Farlarımız Kırılma, çatlama, veya teknik arızalardan dolayı çalışmayabilir. Özellikle gece Yolculuklarında aşırı önemlidir. Firmamız aracınızın marka ve modeline göre sizlere uygun far’ı seçerek, Uygun fiyat politikası ile aracınızın başında çalışmayan veya sönük farlarınızı çalışır ve faal duruma getirmektedir.

 • Far Temizliği : Fiberden oluşan farlar zamanla kirlenme veya paslanmaya yol açabilir firmamız bu hizmetide müşterilerine ücretsiz sağlamaktadır.
 • Sinyal Bakım Kontrol : Elektrik aksamdan oluşan sinyallerimiz çalışmama sorununu elektrik ve mekanikçi ustalarımız geniş ekipmanlarımızı seferber ederek çalışmayan sinyallerinizi çalışır vaziyete getirerek. Sorunsuz ve keyifli seyahet etmenizi yardımcı olmaktadır. Bu hizmetimizde Müşterilerimize ücretsiz sağlanmaktadır.

Mini Motor Onarımı

İsminden de belli olduğu üzere Mini Onarım.  Kaza anında çekilen araçlarınızın Motor mekanik aksamında kendini sürekli geliştiren ustalarımızla motorunuzun zarar görmemesi için ustalarımız önleyici kararlar almaktadır. Kaza anında motor için ne yapılabilir, veya neler yapılmaz kurallarını hayata geçirerek aracınızın zarar görmemesini sağlamaktadır.

Fren Balata Tamiri – Değişimi

Araçlarımızın en büyük sorumluluk yüklendiği mekanik sistem olan frenlerimiz yolculuk esnasında oldukça önem taşımaktadır. Özellikle Uzun yolculuk esnasında, Balata ve Frenlerimiz aşırı yıpranabilir, veya şehir içi kullanımlarda sürekli frene bastığımızdan aşınma meydana gelebilir. Bunun için dilerseniz firmamız yerinde değişimi veya mümkünse tamirini yapmaktadır. Araçlarınızın emniyette olması adına Frenlerinizin sıvı bakımıda gezici araçlarımız tarafından yerinde değiştirilerek daha sorunsuz bir yolculuk yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bursanın her neresinde olursanız olun bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tüm marka ve modellere uyumlu fren ve balata modelleri firmamızda mevcuttur.

 • Yüksek modelli araçlarda ABS – ESP bakım onarımıda firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Lastik Değişimi ve Montajı

Tatil dönüşleri veya uzun seyahatlerde can sıkıcı bir hal alan lastik yardım firmamız tarafından Başta Bursa, İstanbul, Eskişehir illerinde hizmet verilmektedir. Sadece Araç Lastik Değişimi veya montajı için kullandığımız Filomuzda bulunan araçlarımız sayesinde Nerede olursanız olun çalışanlarımız tarafından sizlere ulaşılarak, Değişmesi gereken veya Sıfır Lastik Montaj hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınıza ve Lastiklerinize Hasar vermeden Bu hizmeti en uygun fiyatlara yapıyoruz.

 • Hafta Sonları yapılan Lastik değişimlerinde %20 indirim!

Yağ Takviyesi

Araç Motorlarının en beslenmesinde en önemli unsur olan Yağ takviyesi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tüm marka * model * tip araçlara göre yağ takviyesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Yağ Kaçakları, Yağ sızdırma sorunları ile karşılaşmanız durumunda firmamıza ulaşarak Takviye talep edebilirsiniz. Tüm Motor yağlarının firmamızda bulunduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca Motor yağı değişirken Motor arıza lambası sorununuda firmamız ücretsiz şekilde sönmesini sağlamaktadır.

 • Motor Su takviyesi ve Kontrolü Ücretsiz destek olarak sunulmaktadır.
 • Araç Beyninde oluşan Sorunların Çözümüne Ücretsiz destek sağlamaktayız
 • Şanzuman Yağı değişimi ve Kontrolüde Firmamız tarafından Ücretsiz sağlanmaktadır.

Yakıt İkmal

Uzun yolda yakıt bitiminde endişe etmenize gerek yok Tüm Bursa’da hizmet sağlayan firmamıza ulaşarak aracınızın cinsine göre yakıt talep edebilirsiniz. Tüm Yakıt cinslerinin tarafınıza 30 dakika gibi bir sürede ulaşacağından şüpheniz olmasın. Üstelik bu hizmeti En Uygun fiyatlarla biz yapmaktayız. Firmamızın diğer hizmetlerinden yararlanan müşterilerimizin insiyatifine göre bazı yakıt ikmallerinde Kilometre fiyata yansıtılmadan müşterilerimize sunulmaktadır.

 • Hafta Sonları Yakıt ikmallerinde %10 indirim
 • Tamamen Ustaların Kontrolü altında Yakıt ikmali gerçekleştirme
 • Diğer Hizmetlerden yararlananlar için Yakıt ikmali ücretsiz
 • Kolay Ödeme Seçeneği / Kartla veya Peşin Taksit imkanı

Güvenilir Firma

Firmamız Bursa’da Bursa Esnaf Ve Sanatkarlar odasına kayıtlı olup, Alanında uzman ve öncü firma olma gururunu yaşamaktadır. Güleryüzlü Personeli, Tecrübeli Elemanları ile Bursanın en güvenilir ve İşinin ehli firmasıdır. Büyük bir titizlikle Oto Çekici ve Kurtarma hizmeti sağlayan firmamız Tüm Bursa genelinde ve İlçelerinde Hizmet sağlamaktadır. Geniş ve teknolojik Kurtarma ve Çekici aparatlarına sahip olan firmamız tamamen hassas ve titiz çalışmasıyla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Sahada çalışan tüm ustalarımız Ustalık belgesi olan ve her biri ayrı branşında ihtisas yapan ustalardan oluşmaktadır.

Çekici Ücreti

Fiyat tarifemiz Bursa bölgesinden en uygun fiyatlardır. Bu konuda sizlerde fiyat araştırması yaparak ne kadar gerçekçi olduğumuzu anlayabilirsiniz. Araç Çekme veya diğer hizmetler hakkında net bir fiyat vermek neredeyse imkansız. Fiyat Tarifesini belirleyen birden fazla etken bulunmaktadır. Başlıca nedenleri Kilometre hesaplama, Araçlarınızın cinsi modelidir. Ve Ekstra olarakta Yukarıda bahsettiğimiz diğer Hizmetlerde baz alınmaktadır. Bu konuda firmamızı iletişim sayfamızdan açık adresimizden ziyaret ederek veya Fiyat Tarifesi sayfamızı ziyaret ederek daha net fiyatlar alabilirsiniz. Araç çekme Kurtarma veya diğer hizmetler için dilerseniz Fiyat Teklifi formumuzu’da doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Neden Merkez Çekici'i Tercih Etmelisiniz ?
 • Garantili Tamir ve Bakım
 • Konusunda eğitimli ve uzman personel
 • Güler yüzlü ve anlayışlı personel
 • Hızlı müdahale, zamanında teslimat
 • Orijinal Yedek Parça
 • Acil Çekici Hizmeti
 • Detaylı Bilgilendirme Servisi

Bir cevap yazın